Pronto sprej Jasmine Multisurface univerzálny 300 ml

Akcia -26%
Dostupnosť
Skladom
Pôvodná cena
5,79 €
Ušetríte
1,50 € (26%)
4,29 €
5,15 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Čistiaci sprej na odstránenie prachu s dlhodobým antistatickým účinkom. Vhodný na nábytok, monitory, telefóny a sklo. Vôňa jasmínu.
Objem: 250 ml.

Zloženie: <5% neiónové povrchovo aktívne látky, 5-15% alifatické uhľovodíky, Parfumy, Linalool, Hexyl cinnamal, Citronellol, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Pozor: Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Nevdychujte aerosóly. Používajte iba v dobre vetranom priestore. Zabráňte dlhotrvajúcemu kontaktu s pokožkou. 10 hmotnostných % obsahu je horľavých.

 

Návod na použitie

Pred použitím potraste. Držte nádobku vo zvislej polohe a nastriekajte zo vzdialenosti 20 cm na čistený povrch. Vyleštite mäkkou suchou a čistou handričkou. Pre čistenie malých častí nastriekajte prípravok na handričku a povrch vyleštite. Nepoužívajte na podlahy, vnútorný povrch vane, drevo bez povrchovej úpravy. Doporučujeme otestovať účinok prípravku na malom, skrytom mieste.

Značka PRONTO
Množstvo v balení 1 KS
Objem 250 ml
Použitie na nábytok, elektroniku
Prevedenie sprej s antistatickým účinkom
Vôňa jazmín

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad dodávateľa HY775030 100